Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam technika. (projekt inny niż wszystkie)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czytających ten temat.

Szukam technika na mały serwer mt2, zaznaczam że serwer będzie mały i wymagał sporo pracy.

Postaram niżej wypisać czego wymagam:

  • Dojrzałości
  • Sporo wolnego czasu
  • Wytrwałości
  • Chęci do pracy

To tyle z wymogów, oferuję niewiele ale zawsze coś :)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany projektem proszę o kontakt na pw, dalej się jakoś potoczy :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

A ty co potrafisz?

Ja potrafię zorganizować pracę, mam dużo chęci do pracy i szybko się uczę.

Co najważniejsze (chyba) kupię maszynę.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Witam wszystkich czytających ten temat.

Szukam technika na mały serwer mt2, zaznaczam że serwer będzie mały i wymagał sporo pracy.

Postaram niżej wypisać czego wymagam:

  • Dojrzałości
  • Sporo wolnego czasu
  • Wytrwałości
  • Chęci do pracy

To tyle z wymogów, oferuję niewiele ale zawsze coś :)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany projektem proszę o kontakt na pw, dalej się jakoś potoczy :)

 

@ ★ Drakku ★ Ty widzisz gdzieś tu że on oferuje się jako sponsor?

Napisał że chyba kupi maszynę więc wychodzi na to że nic nie ma pewnego.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

@ ★ Drakku ★ Ty widzisz gdzieś tu że on oferuje się jako sponsor?

Napisał że chyba kupi maszynę więc wychodzi na to że nic nie ma pewnego.

Źle to napisałem, przepraszam :)

To "chyba" to było pytanie do wcześniejszego "najważniejsze" W sensie że kupienie maszyny to chyba najważniejsza rzecz.

 

 

Możesz przedstawić swoje umiejętności, swoje plany co do serwera?

Dokładne plany przedstawiam na PW.

Co do umiejętności potrzebne do postawienia serwera są niewielkie ale znam odpowiednie osoby które pomogą, brakuje tylko technika.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Źle to napisałem, przepraszam :)

To "chyba" to było pytanie do wcześniejszego "najważniejsze" W sensie że kupienie maszyny to chyba najważniejsza rzecz.

 

 

Dokładne plany przedstawiam na PW.

Co do umiejętności potrzebne do postawienia serwera są niewielkie ale znam odpowiednie osoby które pomogą, brakuje tylko technika.

Dobrze napisałeś, on źle zrozumiałem. Twoje "chyba" znajdowało się w nawiasie i kierowało się do "Co najważniejsze". Czyli najważniejsze jest kupno maszyny. Tak krótko. :P

 

Polecam

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Dobrze napisałeś, on źle zrozumiałem. Twoje "chyba" znajdowało się w nawiasie i kierowało się do "Co najważniejsze". Czyli najważniejsze jest kupno maszyny. Tak krótko. :P

 

Polecam

 

 

 

 

Pobawiłbyś się w technika a nie mi w temacie spamujesz.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

To nie dla mnie, nie podejmuję się czegoś z czego nie zdołam się wywiązać.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Skoro czegoś wymagasz napisz również co oferujesz bo marnie widze żeby ktoś był chętny na Twoją propozycje ;)

Opublikowano

Skoro czegoś wymagasz napisz również co oferujesz bo marnie widze żeby ktoś był chętny na Twoją propozycje ;)

Cierpliwość to poła sukcesu, jeżeli ktoś ma chęć do pracy to napisze na PW a tam dostanie więcej informacje.

I chyba źle widzisz bo pisały już cztery osoby :/

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...